پرتال درمان اختصاصی طب سنتی - طب سنتی

منوی اصلی
سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی ادامه مطلب

ورود به سامانه
راهنما
۱۳۹۲/۱۰/۱۵ تعداد بازدید: ۳۴۵۹

برای ثبت نام لازم است ابتدا روی لینک عضویت کلیک نمایید و فیلد های مربوطه را بدقت تکمیل کنید تا....

 

چگونه می توانید در سایت ثبت نام کرده و عضو شوید؟

1)      برای ثبت نام لازم است ابتدا روی لینک عضویت کلیک نمایید و حتی المقدور فیلد های آنرا بدقت بزبان فارسی تکمیل نمائید.
2)      ممکن است در بعضی از مونیتورها با تغییر بزرگنمائی، مطالب مندرج  در این صفحه دیده نشود! در اینصورت شما می توانید بزرگنمائی صفحه را بیشتر از 125% تعیین یا مجددا بر روی لینک عضویت کلیک نمائید.
3)      نام مستعار شما می تواند اسم خودتان یا هر اسم دیگری باشد. این نام پس از ورود به برنامه در بالای صفحه به شما نشان داده خواهد شد.
4)      تلفن همراه برای ارسال پیام کوتاه به شما در نظر گرفته شده است.
5)      تاریخ تولد بر اساس روز ،ماه و سال به ترتیب بوده و سال تولد باید چهار رقمی نوشته شود.
6)      ایمیل شما علاوه بر اینکه نام کاربری شما خواهد بود، برای ارسال پیام از طرف این سامانه در نظر گرفته خواهد شد.لذا پس از تکمیل مراحل عضویت می باید آنرا عینا در فیلد نام کاربری به همراه رمز عبور قید نمائید تا بتوانید اطلاعات مورد نظر را بطور کامل مشاهده نمائید.
7)      نوع کاربری با توجه به میزان دسترسی و مدت زمان مورد نیاز برای کاربران و پژوهشگران محترم در نظر گرفته شده است.تنوع عضویت در این سایت موجب خواهد شد که هر شخص با هر سلیقه و خواستگاهی بتواند به اطلاعات و هوش مصنوعی نهادینه شده در این سامانه دسترسی پیدا کند.
 بدینوسیله هوش مصنوعی براساس این اطلاعات قادر خواهد گردید نسبت به تشخیص بیماری و صدور نسخه اختصاصی مربوط به بیماری شما استنتاج و تصمیم گیری خود را بهینه نماید.

 
 

کلمات کلیدی :
google plus google plus facebook twitter   share

مطالب مشابه

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به پورتال درمان اختصاصی طب سنتی می باشد
پیاده سازی پورتال و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک