پرتال درمان اختصاصی طب سنتی - طب سنتی

منوی اصلی
سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی ادامه مطلب

ورود به سامانه
راهنما
۱۳۹۵/۸/۱۷ تعداد بازدید: ۱۴۱۶

محققین و پژوهشگران محترم می توانند عضویت خود را در یک بازه زمانی ،مشخص کرده و به ماژول پژوهش و تحقیق آنلاین دسترسی پیدا کنند. بدیهی است که دسترسی به این ماژول مشتمل بر دو بخش عمده تحت عناوین : a -بخش بیماری ها b- بخش گیاهان دارویی می باشد. توضیح اینکه چنانچه پژوهشگر بازه زمانی عضویت یکساله را انتخاب نماید ، جهت هر فقره تحقیق ، تنها مبلغ 399 تومان پرداخت خواهد نمود.در صورتیکه محققین محترم برای هر فقره تحقیق در بازه زمانی یکماهه 557 تومان هزینه در بر خواهد داشت.

 

 *الف 1 -تصویر ماژول پژوهش و تحقیق آنلاین بیماری ها بصورت زیر می باشد :


 

*الف 2 -تصویر ماژول پژوهش و تحقیق آنلاین گیاهان دارویی بصورت زیر می باشد :

 

 

* ب -جدول عضویت پژوهشگران در بازه های زمانی مختلف (قیمت به تومان)

 

 

 

  * ج -علاوه براینکه پژوهشگران محترم می توانند عضویت خود را در یک بازه زمانی مشخص نمایند، این امکان وجود دارد که چنانچه در بازه زمانی مشخص شده ، نیاز به افزایش تعداد تحقیقات آنلاین داشته باشند، می توانند بر حسب تعداد مورد نیاز با توجه به جدول زیر تعداد تحقیقات مازاد را به پکیج خود اضافه نمایند.

همانگونه که ذیلا ملاحظه  می نمائید، قیمت هر واحد تحقیق مازاد آنلاین از 398 تومان تا 237 تومان نسبت به تعداد تحقیقات متغیر خواهد بود.

 

 

لازم به ذکر است که تعداد تحقیقات مازاد خریداری شده در صورت تمدید مدت زمان عضویت بدون انقطاع زمانی قابل انتقال بدوره بعد خواهد بود.

کلمات کلیدی :
google plus google plus facebook twitter   share

مطالب مشابه

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به پورتال درمان اختصاصی طب سنتی می باشد
پیاده سازی پورتال و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک