پرتال درمان اختصاصی طب سنتی - طب سنتی

منوی اصلی
سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی ادامه مطلب

ورود به سامانه
قوانین و مقررات

کاربر گرامی

قوانین و مقررات ثبت نام برای استفاده از مطالب و امکانات پرتال درمان اختصاصی طب

سنتی (http://telemediran.com ) 

با تشکر از اینکه سایت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده اید. به لحاظ حفظ قانون سایت و همچنین راحتی کاربران این قوانین را وضع شده است ، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند . در غیر این صورت مسئولین سایت این حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع حساب آن کاربر را از سایت مسدود یا حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کند . لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به پیغامهایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع کاربران میرسد دقت فرمایید. این قوانین بلااستثناء می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله کاربران جدید ، فعال ، همکاران سایت ، مدیران و... اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقیق این قوانین گزینه "ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، با همه موارد موافقم" را تیک بزنید و سپس کلید "ثبت نام" را بفشارید .

قانون شماره 1:   تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آنها در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به اطلاعات قطع خواهد شد.

 حتی المقدور نام و نام خانوادگی را با حروف فارسی ایجاد نمایید.همچنین پس ازعضویت امکان لغوعضویت توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت

قانون شماره 2: مسئولیت صحت و اصالت تمامی اطلاعات فرمها ، فایلها و یا تصاویر و مدارک پزشکی... که از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده میباشد و مدیریت سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی ندارد.

 ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما پس از دریافت فایلها و قبل از ارسال آنها را  توسط نرم افزارهایی که کار ویروس یابی و اسکن فایلها را بر عهده دارند ، کنترل نمایید.

قانون شماره 3:   کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، چطوری میتونم ، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیغامها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه :‌برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سوال خود استفاده کنید.

قانون شماره 4:  از دعوت برای عضویت در سایتهای دیگر  خودداری کنید . در صورت رعایت نکردن این موارد نام کاربری شما مسدود شده و آدرس سایت شما در سیستم سایت مسدود خواهد شد.

قانون شماره 5:  در سایت مکانی مناسب  برای تبلیغات ساخته شده است که شما می توانید از آن جهت تبلیغ سایت و فعالیتهای خود استفاده نمایید. در صورتی که به غیر از این عمل شود حساب کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 6:   در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را بیان نمایید.

قانون شماره 7:   در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود ، از تبلیغات تجاری (سایت و غیره ) خودتان و دیگران جدا خودداری نمایید. در صورتی که سایت شما فعالیت آموزشی و یا فرهنگی دارد با ذکر فعالیت سایت برای شناساندن آن به کاربران میتوانید امضا را به سایت خود لینک دهید.  البته توجه داشته باشید که امضا باید کوتاه باشد.

قانون شماره 8:   لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسی وی به اطلاعات قطع خواهد شد

قانون شماره 9:   مباحث مربوط به Hac از دید منفی و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هکران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اکانت در اولین فرصت حذف خواهد شد

قانون شماره 10:   لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، موضوع مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در موضوعات نامتناسب خودداری نمایید.

قانون شماره 11:   لطفاً در سوالات  گوناگون خود را به صورت جداگانه مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک پست خودداری فرمایید .

قانون شماره 12:   لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت یک محل علمی - آموزشی است و ممکن است کسانی باشند که سوالهایشان بسیار ابتدایی است. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید

قانون شماره 13:   لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث ازدیاد مطالب آن پست یا سوال شود خودداری فرمایید.

قانون شماره 14:   از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری کلاً پرهیز کنید. در صورتی که ارسال های مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیران حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر ، آن اکانت برای همیشه بسته خواهد شد.

قانون شماره 15:   از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در اطلاعاتی مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره 10 مطلب مناسب و مربوط به موضوع نامه خود را انتخاب کنید و فقط در آن مطلب  نظر خود را ارسال کنید.

قانون شماره 16:    کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به اطلاعات قطع خواهد شد

قانون شماره 17:   برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از بخش "ارتباط با ما " استفاده نمایید در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید مدیریت سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره 18:   در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به اطلاعات قطع خواهد شد.

قانون شماره 19:   تغییر نام کاربری فقط توسط مدیر سایت مجاز است . چنانچه تمایل به تغییر نام کاربری خود را دارید برای مدیر سایت پیغام خصوصی ارسال نمایید و در آن پیغام نام کاربری قبلی ، نام کاربری جدید و آدرس ایمیل خود را قید نمایید

قانون شماره 20:   لطفاْ در زمان مطرح کردن نظری در هر یک از بخشها ، قوانین جمهوری اسلامی را رعایت و از قرار دادن مطالب مخالف با شئونات آن جداْ خودداری فرمایید. در غیر این صورت ، دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره 21:   چنانچه نظر یا پیغامی‌ از کاربران توسط مدیری حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر یک پیغام خصوصی‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنید تا در صورت امکان شما را راهنمایی‌ و جواب سوالات شما را بدهند.

در صورت مطرح کردن سوال در این خصوص و یا جویا شدن علت موضوع بطورعمومی‌ ؛ آن ارسال زائد تشخیص و سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خود را دریافت نخواهید کرد.

قانون شماره 22:   در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین ازسوی یک کاربر، در صورت تمایل سایر کاربران می توانند آدرس آنرا برای مدیر ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی‌ شود.

 چنانچه کاربری خود بجای مدیرسایت در زمینه ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند سریعا به او اخطار داده خواهد شد و یا حذف خواهد گردید.

قانون شماره 23:   در صورت ملاحظه هرگونه ارسال پاسخ تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر ، آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب حذف آن کاربرخاطی خواهد شد.

قانون شماره 24:   هرگونه اظهار نظر اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر، بدون اخطار قبلی حساب آن کاربر سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد قانونی با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 25:   هرگونه مطلبی که موجب انحراف مطالب از مسیر اصلی‌ خود بشود و به نوعی برخلاف این قوانین باشد با  تشخیص مدیریت سایت آن مطلب بدون اعلام به کاربرحذف خواهد شد. لذا در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف مطالب ارسالی‌ شما شد،  میتوانید لینک آنرا برای مدیریت سایت ارسال نمائید .

قانون شماره 26:   لطفاْ از ارسال پست های تکراری خودداری فرمایید. پست های تکراری توسط مدیران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتی که کاربر قصد تبلیغ و یا نمایش یک مطلب در تمامی بخش ها داشته باشد ، تمامی آن ارسالها حذف خواهند شد.  در صورت تکرار این عمل از سوی کاربر ، اکانت وی نیز در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 27:   در صورت داشتن انتقاد از مدیریت سایت ، لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی‌ آنرا برای مدیر ارسال نمائید، تا به موضوع رسیدگی‌ و در صورت لزوم مشورت های لازم برای شما انجام شود. همچنین میتوانید از قسمت "ارتباط با ما" برای مدیر، پست های خود را ایمیل ارسال کنید.

قانون شماره 28:   قانون کپی : در صورتی که میخواهید از مطالبی  که در این سایت ذکر شده است در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده کنید ذکر نام سایت و نام نویسنده مطلب الزامیست و در صورت امکان لینک پیغام را هم برای اطلاعات بیشتر ذکر نمایید.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امکان:   به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم, به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.

 

 

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به پورتال درمان اختصاصی طب سنتی می باشد
پیاده سازی پورتال و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک