پرتال درمان اختصاصی طب سنتی - طب سنتی

منوی اصلی
سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی ادامه مطلب

ورود به سامانه
آیا می دانید
۱۳۹۴/۱۱/۱۸ تعداد بازدید: ۳۷۷۱

آیا می دانید چگونه می توان جنسیت دختر را در جنین تعیین کرد؟ در شهرهای گرم، فصل تابستان و روزی که باد جنوب (باد گرم) می آید فرزند دختر بیشتری متولد می شود، زیرا سردی به سمت داخل میل می ‏کند . در نتیجه اسپرم مرد سردتر شده و هورمون جنسی زنانه با قدرت بیشتری بر اسپرم تسلط پیدا می‏ کند.

1- برای دختر شدن جنین هنگامیکه  میل جنسی زوجه به اوج خود برسد می توان بیضه راست مرد را موقتا بسته و نزدیکی ‏نمائید.

اگر اسپرم از بیضه چپ مرد آید و به تخمدان چپ زن افتد فرزند دختر بود و گر در رحم به تخمدان راست افتد فرزند دختر افتد لکن مرد خوی شود.

2-    اگر رابطه جنسی از روز ششم پس از قاعدگی تا روز هشتم و یا در نیمه دوم ماه صورت می‏گرفت احتمال تعیین جنسیت دختر جنین زیادتر بود.

3-    اگر زوجه از روز بعد از نزدیکی ، صفرای خرس ماده حل شده در شراب را به اندازه‏ای که بتواند یک دانه لوبیا را بپوشاند بنوشد ، فرزند او دختر می شود.

4-    جنسیت ابتدا به قلب جنین وارد می‏ شود و از آنجا به سایر اندام‏ های او نفوذ می کند. گاهی اوقات فقط قلب مزاج پدر را دریافت می ‏کند و به این ترتیب در سراسر بدن پخش می ‏شود.

ممکن است مزاج واژن و یامزاج اتفاقی خود نطفه باشد، اغلب اوقات او شبیه به مادرش می ‏شود، چه شباهت یک نفر منوط به شکل اوست و جنسیت منوط به شکل نیست بلکه منوط به مزاج است.

5-    در شهرهای گرم، فصل تابستان و روزی که باد جنوب (باد گرم) می آید فرزند دختر بیشتری متولد می شود، زیرا سردی به سمت داخل میل می ‏کند . در نتیجه اسپرم مرد سردتر شده و هورمون جنسی زنانه با قدرت بیشتری بر اسپرم  تسلط پیدا می‏ کند.

 

 

 

  • - منبع: مخازن التعلیم ، المنصوری فی الطب ،ذخیره خوارزمشاهی ج‏2 ،خلاصه التجارب ،طب اکبری ج‏2 ،راهنمای داروهای تندرستی و طب در دوره صفویه
کلمات کلیدی :
google plus google plus facebook twitter   share

مطالب مشابه

نظرات

 نام:
 *نظر:
برای ثبت نظر خود باید ابتدا وارد سایت شوید،در صورتی که هنوز ثبت نام نکرده اید اینجــا را کلیک کنید.

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به پورتال درمان اختصاصی طب سنتی می باشد
پیاده سازی پورتال و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک