پرتال درمان اختصاصی طب سنتی - طب سنتی

منوی اصلی
سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی ادامه مطلب

ورود به سامانه
آیا می دانید
۱۳۹۴/۱۱/۱۸ تعداد بازدید: ۵۲۳۳

آیا می دانید چگونه می توان جنین دختر ایجاد نمود یا صاحب فرزند دختر شد؟ در شهرهای گرم، فصل تابستان و روزی که باد جنوب (باد گرم) می آید فرزند دختر بیشتری متولد می شود، زیرا سردی به سمت داخل میل می ‏کند . در نتیجه اسپرم مرد سردتر شده و هورمون جنسی زنانه با قدرت بیشتری بر اسپرم تسلط پیدا می‏ کند.

1-  هنگامیکه  میل جنسی زوجه به اوج خود برسد می توان بیضه راست مرد را موقتا بسته و نزدیکی ‏نمائید تا جنین و علایم تعیین جنسیت جنین دختر شود.

اگر اسپرم از بیضه چپ مرد آید و به تخمدان چپ زن افتد فرزند دختر بود و اگر در رحم به تخمدان راست افتد فرزند دختر شود، در غیر اینصورت جنین مرد خوی می شود.

2-    اگر رابطه جنسی از روز ششم پس از قاعدگی تا روز هشتم و یا در نیمه دوم ماه صورت می‏گرفت احتمال تعیین جنسیت دختر جنین زیادتر بود.

3-    اگر زوجه از روز بعد از نزدیکی ، صفرای خرس ماده حل شده در شراب را به اندازه‏ای که بتواند یک دانه لوبیا را بپوشاند بنوشد ، فرزند او دختر می شود.

4-    جنسیت ابتدا به قلب جنین وارد می‏ شود و از آنجا به سایر اندام‏ های او نفوذ می کند. گاهی اوقات فقط قلب ، مزاج پدر را دریافت می ‏کند و به این ترتیب در سراسر بدن جنین پخش می ‏شود.

اگر جنین مزاج رحم و یامزاج اتفاقی خود نطفه را کسب کند، اغلب اوقات جنین شبیه به مادرش می ‏شود.

شباهت یک نفر به شکل و شمایل والدین بستگی دارد، در صورتیکه شباهت جنسیت منوط به مزاج آنهاست.

5-    در شهرهای گرم، فصل تابستان و روزی که باد جنوب (باد گرم) می آید فرزند دختر بیشتری متولد می شود، زیرا سردی به سمت داخل میل می ‏کند . در نتیجه اسپرم مرد سردتر شده و هورمون جنسی زنانه با قدرت بیشتری بر اسپرم  تسلط پیدا می‏ کند.

 

 

 

  • - منبع: مخازن التعلیم ، المنصوری فی الطب ،ذخیره خوارزمشاهی ج‏2 ،خلاصه التجارب ،طب اکبری ج‏2 ،راهنمای داروهای تندرستی و طب در دوره صفویه
کلمات کلیدی :
google plus google plus facebook twitter   share

مطالب مشابه

نظرات

 نام:
 *نظر:
برای ثبت نظر خود باید ابتدا وارد سایت شوید،در صورتی که هنوز ثبت نام نکرده اید اینجــا را کلیک کنید.

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به پورتال درمان اختصاصی طب سنتی می باشد
پیاده سازی پورتال و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک