پرتال درمان اختصاصی طب سنتی - طب سنتی

منوی اصلی
سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی ادامه مطلب

ورود به سامانه
راهنما
۱۳۹۴/۴/۱۸ تعداد بازدید: ۲۱۳۰

عضویت فروشندگان گیاهان دارویی: فروشندگان گیاهان دارویی محترم می توانند عضویت خود را مطابق یکی از بازه های زمانی مشخص شده برای اخذ مشاوره و نسخه آنلاین انتخاب نمایند. بدیهی است این انتخاب مبتنی بر تعداد مراجعین در ایام هر ماه بوده و مشاوره آنلاین برای هر مراجعه کننده مشتمل بر دو مرحله تحت عناوین : a -مرحله تدبیر b- مرحله درمان می باشد. بعبارت دیگر چنانچه متقاضی بازه زمانی عضویت یکساله را انتخاب نماید ، جهت هر مرحله، تنها مبلغ 2343 تومان پرداخت خواهد نمود.

 

 

  ب -درصورتیکه فروشندگان گیاهان دارویی محترم تمایل به خرید نسخه دوبل اضافی داشته باشند، قیمت هر واحد آن از 6240 تومان تا 4290 تومان نسبت به تعداد بیماران یا مشاوره های مورد نیاز متغیر خواهد بود.

ج - علاوه براینکه فروشندگان گیاهان دارویی محترم می توانند عضویت خود را در یک بازه زمانی مشخص نمایند، این امکان وجود دارد که چنانچه در بازه زمانی مشخص شده ، نیاز به افزایش تعداد مشاوره های آنلاین برای بیماران خود داشته باشند، می توانند بر حسب خواسته و تعداد مورد نیاز مراجعین در هر روز با توجه به جدول زیر نسخ دوبل به پکیج خود اضافه نمایند:

 

 

لازم به ذکر است که نسخ اضافی خریداری شده در صورت تمدید زمان عضویت بدون انقطاع زمانی قابل انتقال بدوره بعد خواهد بود.

google plus google plus facebook twitter   share
کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به پورتال درمان اختصاصی طب سنتی می باشد
پیاده سازی پورتال و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک