پرتال درمان اختصاصی طب سنتی - طب سنتی

منوی اصلی
سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی ادامه مطلب

ورود به سامانه
سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی هر بیمار به نحوی برنامه ریزی شده که توسط هوش مصنوعی طراحی شده، قابل پردازش و استنتاج برای تشخیص بیماری و استخراج بهترین داروی مناسب جهت هر یک از بیماران می باشد.


بنابراین لازم است هر یک از کاربران شخصا مراحل زیر را بدقت طی نمایند؛

 

الف : مرحله تجویز دارو
1-   در ابتدا ضروری است کاربر به عضویت سایت درآمده و مشخصات شخصی خودر را تکمیل نمایند تا هوش مصنوعی بتواند مطابق اطلاعات ارائه شده ،شروع به پردازش برای تشخیص مزاج کاربر بنماید .
2-   در مرحله دوم با ورود به سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو ،چنانچه از نام بیماری خود آگاهی کامل دارید، می توانید بخشی از نام عارضه را در فیلد "نام بیماری" وارد نمائید. چنانچه بیماری در پایگاه بیماریها وجود داشته باشد ، هوش مصنوعی بیماری های مرتبط را نشان خواهد داد .
3-   در این مرحله کافی است بر روی فیلد علائم بیماری کلیک نمائید تا کلیه علائم را مشاهده نمائید . لازم است به یادآوری است که با انتخاب دقیق علائم، هوش مصنوعی را نسبت به شدت بیماری خود مطلع خواهید نمود .

بعبارت دیگر هر چقدر علائم بیشتر و دقیق تری انتخاب کنید، این امکان برای هوش مصنوعی فراهم خواهدشد که با ضریب اطمینان بیشتری برای بیماری شما دارو انتخاب نماید.
چنانچه احساس می کنید که در این پرسش و پاسخ علامت یا حالتی از بیماری شما ذکر نگردیده است، می توانید در انتهای انتخاب علائم بیماری، در فیلد پاسخ،علائم دیگر بیماری خود را تایپ کنید و با علامت (-) آنها را از یکدیگر جدا نمائید.
4-   با کلیک کردن بر روی علل بیماری می توانید مانند مرحله فوق عمل کنید.
5-   بقیه مراحل پرسش نامه را بدقت تکمیل نموده و چنانچه مستندات پزشکی و یا آزمایشگاهی دارید می توانید نتایج آنرا از طریق صفحه سوم (سبک زندگی) ارسال فرمائید.
6-   در آخرین مرحله ،ضمن تائید مطالب، پرسشنامه تکمیل شده خود را دراین سامانه ذخیره نمائید.
چنانچه در پایان پیام تائیدیه ذخیره اطلاعات را دریافت نمودید، منتظر پیام های بعدی بمانید.

 

ب - مرحله تشخیص بیماری:

1- چنانچه نتوانستید نام بیماری خود را تعیین نمائید، به بخش علائم بیماری مراجعه کرده و با کمک هوش مصنوعی ،علانم بیماری خود را مشخص نمائید تا به بیماری مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

2- در صورتیکه پس از مطالعه دقیق بیماری تعیین شده، به آن اطمینان حاصل نمودید ،نام بیماری را مانند مرحله " الف " وارد نموده و پروسه فوق را تکمیل نمائید.

 

با سپاس

 

   ورود به سامانه  

 


 

 

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به پورتال درمان اختصاصی طب سنتی می باشد
پیاده سازی پورتال و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک