پرتال درمان اختصاصی طب سنتی - طب سنتی

منوی اصلی
سامانه تشخیص بیماری و تجویز دارو

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی ادامه مطلب

ورود به سامانه
درباره ما

طب سنتی ایرانی نوعی از طب طبیعی و طب آلترناتیو می باشد که در کشور پهناور ایران به همت حکیمان بزرگی چون ابن سینا و جرجانی معماری و توسط طبیبان بی شماری طی قرنها اجرا و تکمیل شد. هر نوع روش بهداشتی و درمانی که در جای جای شهر و روستای ایران مرسوم و تعریف شده است را می توان طب ایرانی نامید.


هر چند که خود این طب ایرانی دو بخش طب افواهی و طب سنتی دارد که بخش اول یعنی طب افواهی ، مجموعه آداب و رسوم بهداشتی و درمانی مردم عامی کوچه و بازار و اطلاعات طبی سینه به سینه منتقل شده در میان نسل ها را شامل شده است، بخش دوم یعنی طب سنتی نظرات و آرا، حکما است که بر مبانی استوار علمی و تجربی بنا نهاده شده و در کتب و دست نوشته های آنان ذکر شده است و دارای مرجع و منبع مستند می باشد.

به هر حال با افتخار می گوییم طب ایرانی برخاسته از ایران و ایرانیان بوده و برای هر ایرانی و هر کس که عشق ایرانی دارد کاملا شناخته شده است.

در همین راستا پرتال www.telemediran.com  را براساس  نظریه "تدبیر و درمان " شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی بانکهای اطلاعاتی گیاهان دارویی ، بیماری ها و مزاج بیماران به نحوی برنامه ریزی شده که توسط هوش مصنوعی قابل پردازش و استنتاج برای تشخیص بیماری و استخراج موثرترین داروهای گیاهی برای اعضاء می باشد و به مدد Telemedicine Technology  جهت هر یک از کاربران در دسترس بوده و درحال تکمیل است.

سامانه هوشمند www.telemediran.com اولین درگاه اینترنتی منحصر بفرد در حوزه تولید علم و درمان با طب سنتی در سطح جهان می باشد که بصورت تخصصی وعلمی قادر به "اصلاح سوء مزاج" بیماران و ارتقاء فراگیر فرهنگ طب سنتی ، رژیم غذایی ، گسترش صنعت گیاهان دارویی در زمینه تولید، فرآوری ، توزیع ، مشاوره به اطبای طب سنتی و ... می باشد.

بعبارت دیگر این پروژه بمنظور اوپتیماز کردن مصرف گیاهان دارویی و فراورده های طبیعی در چارچوب طب سنتی و نظریات حکما و اطبای بزرگ ایرانی در هزاره های گذشته از سال 1380 مورد مطالعه و آنالیز واقع شده و از سال 1393در قالب سایت www.telemediran.com به زبان های مختلف در دسترس عموم قرار گرفته است. از همین رو کاربران آمریکایی و ایرانیان بترتیب بیشترین کاربران این سایت را در سال 2015 میلادی تشکیل داده اند.
 

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به پورتال درمان اختصاصی طب سنتی می باشد
پیاده سازی پورتال و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک